PRODUKUJEMY - SPRZEDAJEMY » Sauna Ogrodowa - Igloo i Barel

 • Sauna Igloo L-2 ma unikalny i tradycyjny kształt. Dach od góry do ziemi jest całkowicie pokryty gontem bitumicznym i jest zabezpieczony przed różnymi czynnikami atmosferycznymi. Sauna jest bardzo obszerna w środku, ale może też mieć różną długość, oraz można w niej zbudować garderobę lub taras. Dwa małe okno z tyłu. Decyzja należy do Ciebie. Wymiary-dł.2m x 2.2m Rekomendujemy dla 2-4 osoby. Dostarczamy produkty do domu. Dostawa jest darmowa, jest wliczony w cenę.

  Cena: 11690.00 złoty
 • Sauna Igloo L-3 ma unikalny i tradycyjny kształt, który został stworzony specjalnie dla obszarów wysokich i zaśnieżonych. Dach jest całkowicie pokryty gontem bitumicznym (od góry do ziemi) i jest zabezpieczony przed różnymi czynnikami atmosferycznymi. Sauna nie tylko jest bardzo obszerna w środku, ale może też można w niej zbudować taras. Ściana tylna z  dwoma małe okno lub pełne okno panoramiczne. Decyzja należy do Ciebie. Wymiary-dł.3m x 2.2m Rekomendujemy dla 2-6 osoby. Dostarczamy produkty do domu. Dostawa jest darmowa, jest wliczony w cenę.

  Cena: 13930.00 złoty
 • Sauna Igloo L-3 z szatnia ma unikalny i tradycyjny kształt. Dach od góry do ziemi jest całkowicie pokryty gontem bitumicznym i jest zabezpieczony przed różnymi czynnikami atmosferycznymi. Sauna jest bardzo obszerna w środku, ale może też mieć różną długość, oraz można w niej zbudować garderobę lub taras. Dwa małe okno z tyłu. Decyzja należy do Ciebie. Wymiary-dł.3m x 2.2m Rekomendujemy dla 2-6 osoby. Dostarczamy produkty do domu. Dostawa jest darmowa, jest wliczony w cenę.

  Cena: 14990.00 złoty
 • Sauna Igloo L- 4.0 z szatnia ma unikalny kształt. Dach od góry do ziemi jest całkowicie pokryty gontem bitumicznym i jest zabezpieczony przed różnymi czynnikami atmosferycznymi. Sauna jest bardzo obszerna w środku, ale może też mieć różną długość, oraz można w niej zbudować garderobę lub taras. Tylna ściana ma dwa małe okna lub okno panoramiczne. Decyzja należy do Ciebie. Wymiary-dł.4m x 2.2m Rekomendujemy dla 2-8 osoby. Dostarczamy produkty do domu, jest darmowa, jest wliczony w cenę.

  Cena: 19200.00 złoty
 • Sauna Igloo XL- 4.0 z szatnia ma unikalny kształt. Dach od góry do ziemi jest całkowicie pokryty gontem bitumicznym i jest zabezpieczony przed różnymi czynnikami atmosferycznymi. Sauna jest bardzo obszerna w środku, ale może też mieć różną długość, oraz można w niej zbudować garderobę lub taras. Tylna ściana ma dwa małe okna lub okno panoramiczne. Decyzja należy do Ciebie. Wymiary-dł.4m x 2.2m Rekomendujemy dla 2-8 osoby. Dostarczamy produkty do domu, jest darmowa, jest wliczony w cenę.

  Cena: 21500.00 złoty
 • Drewniana sauna ogrodowa w kształcie Barile to rewelacyjne rozwiązanie dla osób szukajacych sposobu na ciekawy wypoczynek, jak również elementu który dodatkowo ozdobi przydomowy teren, ponieważ wykonany jest z najwyższej jakości drewna świerku syberyjskiego. Warto być świadomym, że prawidłowo wykonywane zabiegi w saunie, to nie tylko wypoczynek, ale również możliwość zyskania wiele dla zdrowia. Rekomendujemy dla 2-4 osoby. Dostarczamy produkty do domu. Dostawa jest darmowa, jest wliczony w cenę.

  Cena: 11590.00 złoty
 •   Drewniana sauna ogrodowa w kształcie Barile to rewelacyjne rozwiązanie dla osób szukajacych sposobu na ciekawy wypoczynek, jak również elementu który dodatkowo ozdobi przydomowy teren, ponieważ wykonany jest z najwyższej jakości drewna świerku syberyjskiego. Ściany przednie i tylne wykonane są ze szkła hartowanego, co zapewnia wizualną przestrzeń i przytulność. Warto być świadomym, że prawidłowo wykonywane zabiegi w saunie, to nie tylko wypoczynek, ale również możliwość zyskania wiele dla zdrowia. Rekomendujemy dla 2-4 osoby. Dostarczamy produkty do domu. Dostawa jest darmowa, jest wliczony w cenę.

  Cena: 13825.00 złoty
 • Drewniana sauna ogrodowa w kształcie Barile L-2.5 to rewelacyjne rozwiązanie dla osób szukajacych sposobu na ciekawy wypoczynek, jak również elementu który dodatkowo ozdobi przydomowy teren, ponieważ wykonany jest z najwyższej jakości drewna świerku syberyjskiego. Warto być świadomym, że prawidłowo wykonywane zabiegi w saunie, to nie tylko wypoczynek, ale również możliwość zyskania wiele dla zdrowia. Rekomendujemy dla 2-4 osoby. Dostarczamy produkty do domu, dostawa jest darmowa, jest wliczony w cenę.

  Cena: 11950.00 złoty
 • Drewniana sauna ogrodowa w kształcie Barile to rewelacyjne rozwiązanie dla osób szukajacych sposobu na ciekawy wypoczynek, jak również elementu który dodatkowo ozdobi przydomowy teren, ponieważ wykonany jest z najwyższej jakości drewna świerku syberyjskiego. Warto być świadomym, że prawidłowo wykonywane zabiegi w saunie, to nie tylko wypoczynek, ale również możliwość zyskania wiele dla zdrowia. Rekomendujemy dla 4-6 osoby. Dostarczamy produkty do domu. Dostawa jest darmowa, jest wliczony w cenę.

  Cena: 13460.00 złoty
 • Drewniana sauna ogrodowa w kształcie Barile to rewelacyjne rozwiązanie dla osób szukajacych sposobu na ciekawy wypoczynek, jak również elementu który dodatkowo ozdobi przydomowy teren, ponieważ wykonany jest z najwyższej jakości drewna świerku syberyjskiego. Warto być świadomym, że prawidłowo wykonywane zabiegi w saunie, to nie tylko wypoczynek, ale również możliwość zyskania wiele dla zdrowia. Rekomendujemy dla 4-6 osoby. Dostarczamy produkty do domu. Dostawa jest darmowa, jest wliczony w cenę.

  Cena: 13890.00 złoty