Kontakty i o nas » REGULAMIN ZAKUPU I GWARANCJA

Regulamin zakupu. http://agrosija.eu/pl/
  

Zamówienie i płatność towaru. 
  Przed kliknięciem kup teraz dokładnie zastanów się nad zakupem. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt e-mail. Nasz specjalista Państwu pomoże, udzielając odpowiedzi na wszelkie pytania.Informujemy że wszystkie ceny podawane są w złoty i zawierają podatek VAT. Faktura VAT imienna lub na firmę będzie zawierać dane, które Klient poda podczas składania zamówienia .
 Po wygenerowaniu zamówienia nasz pracownik przygotuje specjalnie dla Państwa umowę.Umowę otrzymają Państwo na email podany w formularzu. Następnie należy ją wydrukować egzemplarzach i listem przesłać na nasz email. agrosija@gmail.com Umowa zostanie podpisana i odesłana na Państwa adres zwrotny, automatycznie stając się prawomocną.                
  Podpisujemy umowę zlecenia, zamówienie staje się skuteczne po wpłacie zaliczki. Kwota przedpłaty zgodnie z ustaleniami, (żądana przez nas kwota to 1000 zł) Resztę pieniędzy można zapłacić w momencie dostawy., zgodnie z przedłożoną fakturą VAT. Czas realizacji zamówienia (produkcji) 2-4 tygodni (czas może sie wydłużyc w zależności od poziomu skomplikowania zamówienia), dostawa 3-5 dni. Kiedy zamówione produkty zostanie wyprodukowany powiadomimy Państwa o tym email, automatycznie umawiając datę dostawy.

Transport i dostawa towarów.
  Drewniane produkty jest dostarczana już zmontowana i gotowa do użycia. Dostawa jest organizowana przez producenta. Wszystkie produkty są wysyłane transportem firmowym lub publikowane na międzynarodowej giełdzie ładunków i towarów, wybierając najlepszy koszt dostawy. Transport musi odbywać się zgodnie z Międzynarodową konwencją o transporcie towarów CMR, a podczas transportu ładunek jest ubezpieczony, ubezpieczenie CMR Balia ogrodowa i wanny z hydromasażem, sauny dostarczane do kupującego w pełni zmontowany i gotowy do użycia.

 *Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z zapoznaniem się z regulaminem,  jego treścią oraz akceptacją jego wszystkich punktów.*

 

Okres gwarancji.

  Kraje UE mają dyrektywę 1999/44 / WE, która przewiduje minimum 24 miesiące okres gwarancji. Wszystkie produkty objęte są okresami gwarancji producenta. Akty prawne obowiązujące w Republice Litewskiej ustanawiają 24-miesięczny okres dla wszystkich towarów konsumpcyjnych. Okres gwarancji. Pojęcie produktu osobistego nie obejmuje komponentów elektronicznych, części, zespołów, kabli, złączy, zasilaczy i innych produktów, na które producent określa gwarancję.

Konserwacja wyrobów z drewna.
  Nie należy zapominać, że drewno jest materiałem naturalnym, zmienia się i przesuwa w zależności od pogody. Duże i małe pęknięcia, różnice w odcieniu i inne zmiany, a także zmieniająca się struktura drewna nie są wadą, ale cechą drewna jako materiału naturalnego.
  Naturalne drewno (nieimpregnowane) pozostaje przez pewien czas nieimpregnowane, szarzeje i może zmienić kolor. Aby zabezpieczyć drewniane części, należy natychmiast pokryć je impregnatem do drewna lub naturalnym olejem. Naprawdę zalecamy traktowanie drzwi i okien środkiem do konserwacji drewna i robienie tego z obu stron (wewnątrz i na zewnątrz), tylko to pomoże zapobiec przedostawaniu się wilgoci do wnętrza drewna. Zalecamy również ochronę drewna przed wilgocią i promieniami UV. W celu ochrony i malowania skonsultuj się ze specjalistą i postępuj zgodnie z instrukcjami producenta farby. Właściwa konserwacja produktu zapewni znacznie dłuższą żywotność. Zalecamy dokładną kontrolę produktów raz na sześć miesięcy.
  Klient powinien upewnić się, że cyrkulacja powietrza pod spodem i wewnątrz produktu działa prawidłowo i zimą. Jeśli produkty są pokryte płytkami bitumicznymi, upewnij się, że dach produktu nie jest pokryty grubą warstwą śniegu lub lodu. Warstwa śniegu na dachu nie powinna być grubsza niż 20 cm. Jeśli warstwa śniegu jest grubsza, zalecamy jej wyczyszczenie.