PRODUKUJEMY - SPRZEDAJEMY » Piece do sauny

 • Harvia M3 to stylowy piec o klasycznym wyglądzie do małych rodzinnych saun. Szybkie nagrzewanie, wspomaga efektywną cyrkulację powietrza. Zewnętrzna część pomalowana na czarno, górna krawędź wykonana ze stali nierdzewnej. Istnieje możliwość podłączenia podgrzewacza wody montowanego na kominie.

  Cena: 2390.00 złoty
 • Piec o klasycznym designie do małych rodzinnych saun. Mieści 35 kg kamieni - optymalna ilość, aby szybko osiągnąć wysokie temperatury. Otwór kominowy jest zamontowany pośrodku pieca, co znacznie ułatwia montaż komina, ponieważ pozostaje większy odstęp między kominem a ścianą. W dolnej części pieca znajdują się otwory umożliwiające odprowadzenie nadmiaru wody. Modele Vitra wyróżniają się na tle innych pieców dużym paleniskiem, co ułatwia ogrzewanie i daje widok kominka od frontu. Przekątna szyby w drzwiach to nawet 39 cm.

  Cena: 2990.00 złoty
 • Harvia Vega to elegancki piec do sauny, który wisi na ścianie. Dzięki symetrycznej konstrukcji będziesz mógł wybrać, po której stronie będą znajdować się pokrętła podczas montażu piekarnika. Niski piec, szczególnie nadaje się do saun z dwustopniowymi leżakami. Zewnętrzne wykończenie pieca Harvia Vega jest wykonane ze stali nierdzewnej.
  Modele: Vega BC45, BC60, BC80

  Z panelem sterowania wbudowanym w bok u góry (termostat i timer 4 + 8h).

  Cena: 1375.00 złoty
 • Jest to piec do sauny z dużą ilością kamieni, który daje dużo lekkiej pary. W dolnej części pieca zamontowany jest mechaniczny panel sterowania (termostat i timer 4 + 8h). Umieszczony na podłodze. Korpus wykonany ze stali nierdzewnej malowanej na czarno lub biało. Piec Harvia Cylinder H jest idealny do mniejszych saun, oszczędzając miejsce, ponieważ bezpieczne odległości od tyłu i boku są bardzo małe. Idealny stosunek jakości do ceny.

  Cena: 2340.00 złoty
 • Harvia Moderna to piec do sauny z opatentowanym sterowaniem elektronicznym, który zapewnia bardziej równomierne ciepło w saunie, przedłuża żywotność elementów grzejnych i pozwala piecowi osiągnąć ustawioną temperaturę w krótszym czasie. Poza tym działa bez dźwięku. Piekarnik jest zawieszony na ścianie. Wykończenie zewnętrzne Harvia Moderna pomalowane na czarno (czarny) lub szary (platyna). Dzięki oddzielnemu elektronicznemu panelowi sterującemu panel sterowania jest instalowany wewnątrz lub na zewnątrz sauny. Temperatura jest regulowana z dokładnością do jednego stopnia. Czas przed startem 0-18 godzin. Czas pracy włączonego piekarnika można regulować do 4 godzin. Panel sterowania wliczony w cenę.

  Cena: 2990.00 złoty