PRODUKUJEMY - SPRZEDAJEMY » Piece do sauny

 • Harvia M3 to stylowy piec o klasycznym wyglądzie do małych rodzinnych saun. Szybkie nagrzewanie, wspomaga efektywną cyrkulację powietrza. Zewnętrzna część pomalowana na czarno, górna krawędź wykonana ze stali nierdzewnej. Istnieje możliwość podłączenia podgrzewacza wody montowanego na kominie.

  Cena: 2420.00 złoty
 • Piec o klasycznym designie do małych rodzinnych saun. Mieści 35 kg kamieni - optymalna ilość, aby szybko osiągnąć wysokie temperatury. Otwór kominowy jest zamontowany pośrodku pieca, co znacznie ułatwia montaż komina, ponieważ pozostaje większy odstęp między kominem a ścianą. W dolnej części pieca znajdują się otwory umożliwiające odprowadzenie nadmiaru wody. Modele Vitra wyróżniają się na tle innych pieców dużym paleniskiem, co ułatwia ogrzewanie i daje widok kominka od frontu. Przekątna szyby w drzwiach to nawet 39 cm.

  Cena: 3375.00 złoty
 • Harvia Vega to elegancki piec do sauny, który wisi na ścianie. Dzięki symetrycznej konstrukcji będziesz mógł wybrać, po której stronie będą znajdować się pokrętła podczas montażu piekarnika. Niski piec, szczególnie nadaje się do saun z dwustopniowymi leżakami. Zewnętrzne wykończenie pieca Harvia Vega jest wykonane ze stali nierdzewnej.
  Modele: Vega BC45, BC60, BC80

  Z panelem sterowania wbudowanym w bok u góry (termostat i timer 4 + 8h).

  Cena: 1830.00 złoty
 • Jest to piec do sauny z dużą ilością kamieni, który daje dużo lekkiej pary. W dolnej części pieca zamontowany jest mechaniczny panel sterowania (termostat i timer 4 + 8h). Umieszczony na podłodze. Korpus wykonany ze stali nierdzewnej malowanej na czarno lub biało. Piec Harvia Cylinder H jest idealny do mniejszych saun, oszczędzając miejsce, ponieważ bezpieczne odległości od tyłu i boku są bardzo małe. Idealny stosunek jakości do ceny.

  Cena: 2540.00 złoty
 •   Nowy piec ogrzewania elektrycznego do sauny Harvia Moderna XE. Dzięki opatentowanej technologii sterowania Harvia Moderna nagrzewa saunę szybko i cicho do wybranej temperatury - z dokładnością do jednego stopnia! Grzejnik Moderna utrzymuje temperaturę podczas całej sesji kąpieli. Moderna to także ładny element dekoracyjny o stylowym designie.
    System ogrzewania jest sterowane za pośrednictwem panelu sterowania Harvia Xenio. Za pomocą panelu sterującego można sterować ogrzewaniem i innymi urządzeniami w saunie, np. Oświetleniem i urządzeniami zabezpieczającymi. Panel sterujący umożliwia ustawienie temperatury grzania, czasu i oświetlenia, a także blokadę przed dziećmi i czujnik otwarcia drzwi. Centrala posiada również opcję zdalnego sterowania. Panel sterowania wliczony w cenę.

  Cena: 3060.00 złoty
 •    Piec do sauny  Harvia Cilindro PC90XE jest piecem saunowym o ciekawym, intrygującym kształcie — w formie kolumny. Wnosi on zalety dużej powierzchni odsłoniętych kamieni nawet do małego pomieszczenia. Stojąca konstrukcja (średnica kolumny 32cm) to idealna alternatywa dla pieców elektrycznych do sauny zawieszanych na ścianie. 

     Piec korzysta z zewnętrznego sterownika Harvia, który jest w zestawie. Sterownik dotykowy pozwala na pełną kontrolę sauny i precyzyjną regulację temperatury. Sterownik jest podłączany bezpośrednio pod piec, nie wymaga skrzynki elektrycznej, co oszczędza miejsce i problemy z podłączeniem.

    Można dodatkowo dokupić panel sterowania Xenio WiFi, który pozwoli sterować piecami XE z pomocą telefonu z dowolnego miejsca.

  Cena: 3425.00 złoty