PRODUKUJEMY - SPRZEDAJEMY » Balia z wkładem z włókna szklanego

 • Balia z wkładem z włókna szklanego z hydromasażu i z piec wewnętrzny zapewnia wspaniałe wrażenia sobie. Model ten jest bardzo luksusowy, ponieważ można wybrać wykończenie zewnętrzne drewno. Do tej wanny wymaga mniej wody, ponieważ ławki są zamknięte. Izolacja ścian i dna utrzymuje ciepłą wodę przez dłuższy czas. Pomaga to zużywać mniej woda i drewno opałowe, tak na dłuższą metę zaoszczędzisz pieniądze. Rekomendujemy dla 4 osoby. Dostawa jest darmowa, jest wliczony w cenę.

  Cena: 10530.00 złoty
 • Balia z wkładem z włókna szklanego pęcherzyki powietrza masaż i piec zewnętrzny jest bardzo przestronny. Model ten jest bardzo luksusowy, ponieważ można wybrać wykończenie zewnętrzne drewno. Do tej wanny wymaga mniej wody, ponieważ ławki są zamknięte. Izolacja ścian i dna utrzymuje ciepłą wodę przez dłuższy czas. Pomaga to zużywać mniej woda i drewno opałowe, tak na dłuższą metę zaoszczędzisz pieniądze. Rekomendujemy dla 4-6 osoby. Dostawa jest darmowa, jest wliczony w cenę.

  Cena: 10790.00 złoty
 • Balia z wkładem z włókna szklanego, hydromasażem z piec zewnętrzny jest bardzo przestronny. Model ten jest bardzo luksusowy, ponieważ można wybrać wykończenie zewnętrzne drewno. Do tej wanny wymaga mniej wody, ponieważ ławki są zamknięte. Izolacja ścian i dna utrzymuje ciepłą wodę przez dłuższy czas. Pomaga to zużywać mniej woda i drewno opałowe, tak na dłuższą metę zaoszczędzisz pieniądze. Rekomendujemy dla 4-6 osoby. Dostawa jest darmowa, jest wliczony w cenę.

  Cena: 10960.00 złoty
 • Balia z wkładem z włókna szklanego, hydromasażem z  masażu pęcherzykami powietrza i z piec zewnętrzny jest bardzo przestronny. Model ten jest bardzo luksusowy. Do tej wanny wymaga mniej wody, ponieważ ławki są zamknięte. Izolacja ścian i dna utrzymuje ciepłą wodę przez dłuższy czas. Pomaga to zużywać mniej woda i drewno opałowe, tak na dłuższą metę zaoszczędzisz pieniądze.

  Rekomendujemy dla 4-6 osoby. Dostawa jest darmowa, jest wliczony w cenę.

  Cena: 13640.00 złoty
 • Balia z wkładem z włókna szklanego, hydromasażem  ze zintegrowanym piecem jest bardzo przestronny i bardzo luksusowy. Także można wybrać wykończenie zewnętrzne drewno i kolor mogą być wybrane przez Ciebie lub olejowane naturalnym olejem. Wanny tego typu wymagają niewielkiej ilości wody, ponieważ wewnętrzne ławki są typu zamkniętego. Izolacja ścian i dna utrzymuje ciepłą wodę przez dłuższy czas. Pomaga to zużywać mniej woda i drewno opałowe, tak na dłuższą metę zaoszczędzisz pieniądze. Rekomendujemy dla 4-6 osoby. Dostawa jest darmowa, jest wliczony w cenę.

  Cena: 11090.00 złoty
 • Balia kąpielowe  z wkładem z włókna szklanego i masażu pęcherzykami powietrza  ze zintegrowanym piecem jest bardzo przestronny i bardzo luksusowy. Wykończenie zewnętrzne drewno i kolor mogą być wybrane przez Ciebie lub olejowane naturalnym olejem. Wanny tego typu wymagają niewielkiej ilości wody, ponieważ wewnętrzne ławki są typu zamkniętego. Izolacja ścian i dna utrzymuje ciepłą wodę przez dłuższy czas. Pomaga to zużywać mniej woda i drewno opałowe, tak na dłuższą metę zaoszczędzisz pieniądze. Rekomendujemy dla 4-6 osoby. Dostawa jest wliczony w cenę.

  Cena: 10980.00 złoty
 • Balia kąpielowe  z wkładem z włókna szklanego. Z dwoma systemami spa hydromasażem i masażu pęcherzykami powietrza  ze zintegrowanym piecem jest bardzo przestronny i bardzo luksusowy. Wykończenie zewnętrzne drewno i kolor mogą być wybrane przez Ciebie lub olejowane naturalnym olejem. Wanny tego typu wymagają niewielkiej ilości wody, ponieważ wewnętrzne ławki są typu zamkniętego. Izolacja ścian i dna utrzymuje ciepłą wodę przez dłuższy czas. Pomaga to zużywać mniej woda i drewno opałowe, tak na dłuższą metę zaoszczędzisz pieniądze. Rekomendujemy dla 4-6 osoby. Dostawa jest wliczony w cenę.

  Cena: 13650.00 złoty