O NAS » Regulamin zakupu

Regulamin zakupu. http://agrosija.eu/pl/
    Przed kliknięciem kup teraz dokładnie zastanów się nad zakupem. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny. Nasz specjalista Państwu pomoże, udzielając odpowiedzi na wszelkie pytania.Informujemy że wszystkie ceny podawane są w złoty i zawierają podatek VAT. Faktura VAT imienna lub na firmę będzie zawierać dane, które Klient poda podczas składania zamówienia .
    Po wygenerowaniu zamówienia nasz pracownik przygotuje specjalnie dla Państwa umowę.
Umowę otrzymają Państwo na email podany w formularzu. Następnie należy ją wydrukować egzemplarzach i listem przesłać na nasz email. agrosija@gmail.com
Umowa zostanie podpisana i odesłana na Państwa adres zwrotny, automatycznie stając się prawomocną.
   Od
 chwili w której na nasze konto bankowe wpłynie zadatek w wysokości 20% - 50% od sumy zakupu, przystępujemy do realizacji zamówienia. Resztę pieniędzy można zapłacić w momencie dostawy.

   Kiedy zamówione produkty zostanie wyprodukowany powiadomimy Państwa o tym email, automatycznie umawiając datę montażu.

  Czas realizacji zamówienia (produkcji) 2-4 tygodni (czas może sie wydłużyc w zależności od poziomu skomplikowania zamówienia).
 W celu zapewnienia najwyższej ochrony drewna, nasza firma oferuje rozwiązanie pokrycia go specjalistycznym środkiem impregnującym.
  Balia ogrodowa i wanny z hydromasażem, sauny dostarczane do kupującego w pełni zmontowany i gotowy do użycia.

 

 *Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z zapoznaniem się z regulaminem,  jego treścią oraz akceptacją jego wszystkich punktów.*

 

Okres gwarancji.

  Kraje UE mają dyrektywę 1999/44 / WE, która przewiduje minimum 24 miesiące okres gwarancji. Wszystkie produkty objęte są okresami gwarancji producenta. Akty prawne obowiązujące w Republice Litewskiej ustanawiają 24-miesięczny okres dla wszystkich towarów konsumpcyjnych. Okres gwarancji. Pojęcie produktu osobistego nie obejmuje komponentów elektronicznych, części, zespołów, kabli, złączy, zasilaczy i innych produktów, na które producent określa gwarancję.