Logistika ir Transportas

      Nuo durų iki durų , surenkame ir vežame dalinius krovinius. Teikiame Express transporto paslaugos. Sutvarkome muitinės dokumentus T1- EX. Tel. -37064751009 Skype: AgroSija MB , e-mail; agrosija@gmail.com

 

     Iš Lietuvos - Latvijos į => Čekiją, Austrija, Vokietiją, Šveicariją, Italiją => atgal , Lietuvos ir Latvijos įmonėms ir fiziniams asmenims , tranzitiniai kroviniai , trečiųjų šalių užsakovams.

     Mūsų bendrovės veiklos išskirtinumas, - tai greitas ir skubus krovinių pristatymas , per trumpiausią laikotarpį "express" krovinių pervežimo paslaugos, nuo durų iki durų.

     Krovinių pervežimas tarptautiniais maršrutais vykdomas, vadovaujantis: TARPTAUTINIO KROVINIŲ VEŽIMO KELIAIS SUTARTIES KONVENCIJA (CMR) Ši Konvencija taikoma kelių transporto priemonėmis vežamo krovinio už užmokestį sutarčiai, kai krovinio siuntėjas ir gavėjas yra skirtingų šalių teritorijose ir kai bent viena iš jų yra Konvencijos narė. Ši Konvencija taikoma nepriklausomai nuo sutartį pasirašančių šalių gyvenamosios vietos ir tautybės.

Susisiekite su mumis!